Happy 118. Birthday Rotary International

A mi születésnapi ajándékunk, a 118. Rotary https://youtu.be/15Bo8rLVE-s évfordulón, hogy két új taggal bővült a klubunk.

Megtisztelő volt számunkra, hogy új barátainkat, Mónikát és Mariannt, Réti László Kormányzó úr avatta fel, aki ma a klub vendége volt.

Vendégeink voltak még a Baptista Szeretetszolgálat vezetője Gál Dávid és cserediákjaink.

Pipoly Piroska, Elnök asszony beszámolója után, Réti Kormányzó úr beszélt a Rotaryról. Vendégeink közül volt aki most először találkozhatott a Rotary spirittel, a haranggal, klubzászlóval, egy klubülésen való részvétellel, új tag avatással, kormányzói, -ill. elnöki lánccal, Rotary jelvénnyel, hagyományainkkal.

A Baptista Szeretetszolgálat HUBA Rescue24 mentőcsapata 24 órán belül a helyszínen volt mentőkutyákkal együtt a törökországi földrengés áldozatainak felkutatásában. A nemzetközileg is elismert csapat összeszokott, profi gárda. Hamar a helyszínen voltak és emberéleteket sikerült megmenteniük. Erről és magáról a már 25 éves Baptista Szeretetszolgálat tevékenységeiről, működéséről is kaphattunk ma betekintést.

Tartalmas, igazi születésnapi klubülésnek örülhettünk ma! 💙💛