Kormányzói elismerés

Izsó Judit, a Rotary Club Budapest-Margitsziget kincstárnoka és a Ditsrict egyik Alkormányzója. Szívből gratulálunk a kormányzói elismeréshez!!! Több évtizede vagy izig-vérig Rotarysta. A mindig segítőkész, jóindulatú Izsó Judit. Egy élő lexikon és Rád igazán illik a szolgálat mindenek előtt! Rotary évet zárunk június 30-án. Ebből az apropóból, mint minden évben, így idén is Németh László Frici, a jelenlegi Rotary kormányzó Kecskeméten értékelte az évet és adta át a láncot Réti László az új Rotary év kormányzójának. A District konferencián elhangzottak az éves események és sok Rotarysta részesült kitüntetésben, jutalmazásban. Itt gratulálunk minden díjazottnak! A mi kis klubunk is remek évet zárt. Kezdtük a harmadszorra megrendezett Édes Napokkal. A 8. kerületben végzett munkánkért Polgármesteri elismerésben részesültünk. Az OKE részére tartós használatba adtunk egy Stroke-szűrő mobilgépet. Ősszel Berlinben voltunk és egy négyes, nemzetközi Rotary találkozó részesei voltunk. Közös munkát kezdtünk a barátkozás mellett. Megrendeztük az első Rotary Tavaszi pikniket a Molnár Ferenc parkban, sok más civilszervezettel együtt, nagyon sikeresen,elmélyítve az egymással, egymásért a kerületben, a Rotary szélesebb ismertségét erősítve. Támogattuk a Superar gyermekkórust. Támogattunk hazai és nemzetközi Global Granteket. A Kisvárdai Rotary Clubhoz, ill. Ukrajnába vittünk, nemzetközi Rotarysta és civil összefogással segélyszállítmányt. Résztveszünk a Milánói Rotary Club GG kezdeményzésében az Ungvári Rotary Clubbal együtt. Ezt a GG-t a District 1911 mellett még 10 másik magyar RC is támogatta ( Baja, Göd, Szentendre, Budapest-City, Budapest- Szent-Gellért, Danubia-Csólyospálos, Győr, Szolnok, Kisvárda és Sátoraljaújhely ). Óriási köszönet! Fát ültettünk idén is 🌳 a Losi végzős diákjainak. Cikkeket írtunk a magyar Rotary Magazinba, ill. megjelent cikkünk a Rotary International blogjában. Lezártuk az első KIP GG-t ünnepélyes keretek között.

Imagine Rotary, július elsejétől új Rotary év kezdődik és 25 évesek leszünk!