RC Nitra látogatása

A Rotary Club Nitra látogatása Budapesten, 2024.06.12-14.

Hétfőn este a Hotel Benczúrban találkoztunk az RC Nitra klubtagjaival és cserediákjaival. A Rotaract Club Budapest – Margitsziget képviselőihez szép számmal csatlakoztak a magyarországi cserediákok is. Míg a diákok a különteremben ismerkedtek, Tari Annamária, jövő évi District 1911 Kormányzó, Gaál Attila, RC Budapest-Margitsziget YEO és Ladislav Gáll, az RC Nitra 2023/24-es elnöke és az ICC CZ – SK – HU bizottságának elnöke, Anna Havranová, RC Nitra YEO 2023/24, Michal Poništ, RC Nitra, klubtitkár, Gáll Zsuzsanna, kísérő a lobbyban egy lehetséges jövő évi szlovák cserediák túra lehetőségeiről beszélgettek.

Résztvevők :

Fernanda Carmina Costa Contreras, Brazília

Audrey Wansink, USA,

Maria Eduarda Passos da Costa Leal, Brazília,

Ruslana Ingolda Balan, USA,

Hullen Camerlo, Argentína,

Monique Harris, USA.

Kísérők: Gáll László, Gáll Zuzsanna, Anna Havranová, YEO, RC Nitra, Michal Poništ, RC Nitra.

Szerdán a margitszigeti Palatinus fürdőbe szerveztünk közös programot. Ezt az ötletet, a magyarországi cserediákok is lelkesen fogadták, így 16-an csatlakoztak a vendégdiákokhoz.

A magyar districtet Gaál Attila, RC Budapest-Margitsziget YEO és Géczi Ágnes District 1911 Cserediák Chair képviselte. ( Klára P. )