Láncátadó ünnepség

Láncátadó ünnepségünket tegnap egy Duna-parti szállodában tartottuk új baráraink, külföldi vendégeink társaságában, Mexikóból hazaérkező és Brazíliába visszautazó cserediákjaink mellett. Színes, vidám, jó hangulatú vacsoraestünk volt. A kerék forog tovább. A következő év is sok érdekes programot tartogat sok jótékonykodás mellett, hisz a fókusz ez.

Vendégeinkkel együtt, ünnepélyes hangulatban, kedves barátok között helyezte Stein elnök úr Dr. Nagy Gabriella nyakába az elnöki láncot. Köszönjük Jánosnak az elmúlt Rotary évben tett munkáját, jó évet zártunk! Szeretteljes, izgalmas évet kívánunk Neked is , Gabi!A Rotary szellemiség ott van közöttünk, bennünk. Fernanda hálás szívvel tér vissza a hazájába, Brazíliába szüleivel együtt, akik megtették a nagy utat, átkeltek a nagy vízen, hogy magukba szippantsák az európai kultúrát és haza kísérjék a lányukat. A brazil , magyar nyelvtehetség az itt tartózkodása alatt Deák Diák Ének-zenei Általános Iskola és Gimnáziumba járhatott, klubtársunk, Farczádi Bencze Tamás igazgató úr vette a szárnyai alá. Az új Rotary év első humanitárius akciója is körvonalazódni látszi, de erről majd később. Fernanda édesapja, maga is Rotary Klubelnök. Kláráék Zsófija, alig pár napja érkezett vissza Mexikóból. Mindkét fiatal egy életreszóló élményt és tapasztalatot szerzett a Rotary Cserediák programja segítségével. Pálma Argentínából hamarosan hazatér, nagy örömére a szüleinek, Móniéknak. Gaál Attilának, cserediák felelősünknek is köszönjük az egész éves munkáját. Kocsis Móniék odaadó fogadó család voltak, Kláráékkal együtt. Nagyon jó helyen voltak náluk a gyerekek.

Enjoy Rotary , ez tényleg a Rotary varázsa.