Quartett

A Rotary Club Berlin-Gendarmenmarkt, a Rotary Club Budapest-Margitsziget, a Rotary Club Milano Sud Ovest és a Rotary Club Paris Quai d’Orsay, a négy partnerklub ezévi találkozója.

A párizsi olimpiai játékok miatt a találkozót a francia, luxemburgi és saar-vidéki határháromszögbe helyezték át. A több mint 40 résztvevő szerint csodálatos ötlet. A párizsi klub által összeállított négynapos program rendkívül változatos volt és lehetővé tette, hogy a résztvevők megismerjék Metz, a francia kisvárost a maga gyönyörű székesegyházával, az Európai Bíróságot és a völklingeni vasmű világörökségi helyszínét. A twinning, azaz a partnerklub közi kapcsolatok a Rotary legjobb formája, mind a barátságok kötésére, egymás kultúráinak, szokásainak megismerésére és a közös projektek kitalálására.
A projektmegbeszélések, az új dolgok felfedezése és a vidám együttlétek teszik a napokat a Rotary-év fénypontjává. Az időjárás is több, mint kegyes volt.
Jövőre ismét Berlinben találkozik a „négyes banda”. Merci Paris Quai d’Orsay Rotary Club!!!!