2022-2023 Imagine Rotary

Rotary évzáró közgyűlés és láncátadó ünnepség

Gratulálunk Piroskának és Gabinak a PH+1 kitüntetéshez

Jánosnak egy jó elnöki évet kívánunk!

Hajrá Máté Anna, Rotaract kormányzó 2023-2024! 💖

Rotaract Club Budapest – Margitsziget

💙💛

Kecskeméten, a District konferencián voltunk. Ez a regnáló Rotary kormányzó, Réti László évzáró eseménye. Beszámolnak a District felelősök az évközi munkájukról. Meghívott vendég volt Robert Rojak, a RC Ungvár kincstárnoka és ICC UA-H Államközi Bizottság elnöke, aki ukrajnai segélynyújtások elosztásáról és a klubközi kapcsolatokról számolt be. Megható volt hallgatni a szavait.
A magyar District kormányzója és a magyarországi Lions klub kormányzója együttműködési szerződést írt alá.
Büszkék vagyunk, hogy a klubunk neve több esetben is elismeréssel hangzott el.
A klubtagok közül jelen volt a két “zafír” köves Paul Harris díjasunk, Pipoly Piroska és Nagy Gabi. Barátaink közül kormányzói elismerésben részesült Stein János, 30 éves Rotary tagságát is méltatva, Izsó Judit, alkormányzóként és 25 éves Rotarystaként, valamint a Kézdi házaspár, mint Rotarys házaspár kapott dícsérő oklevelet. Turner Bea Szent-Györgyi Albert díjban részesült, kiemelkedő Rotarys szolgálatainak elismeréseként.
Gratulálunk! Szép nap volt!
Enjoy Rotary!