Képekben az elmúlt közel 180 napunk

Nagyszerű érzés a Rotary közösséghez tartozni és tetteinkkel jót cselekedni, jó ügyeket támogatni itthon és határokon keresztül is. Bár sokan felismerik a Rotary nevét, tudjuk, hogy sok leendő tag és támogató mégis megkérdi, kik vagyunk és mit csinálunk. A People of Action üzenetei megragadják és tükrözik a mi lényegünket. Ez egy módja annak, hogy önmagunkról beszéljünk, hogy a Rotary után kutató emberek jobban megértsék, mi köt össze bennünket elkötelezett önkéntesként, akik képességeinket és szakértelmünket a közösségeinkben és a világ minden táján felmerülő problémák megoldására fordítják.A People of Action üzenet egyszerű, következetes választ ad arra a kérdésre: „Mi az a Rotary?” és egyetlen ötlet köré tömörít bennünket: elmondani – és megmutatni – a világnak, hogy a cselekvés emberei vagyunk.Áldott Adventet kívánunk minden követőinknek, támogatóinknak, barátainknak, ismerőseinknek!

Rotary International Rotary Magyarország Rotaract Club Budapest – Margitsziget Rotary Club Milano Sud Ovest Rotary1940 #RotaryClubParisQuaidOrsay Superar Zeneművészeti Program Magyarország A Losonci Téri Általános Iskola hivatalos oldala Józsefvárosi Önkormányzat VulcanAgro Kft.