Rotary Days of Service

An Initiative by President Shekhar Mehta. Rotary Days of Service: a meaningful day of hands-on service activities where Rotary members and the community come together to improve their community. Post your project today using the tag “ServiceDay2021”.A nemzetközi Rotary oldalán, figyelmesen olvasva bukkantam rá a Rotary Világelnök fenti felhívására. A mi csodálatos projektünk, a park örökbefogadása éppen beleillett.

A jó dolgok mindig lassabban terjednek, így többet kell beszélni róla. Shekhar Mehta elnök úr kezdeményezte, hogy töltsék fel a klubok a jószolgálati projektjeiket és merítsünk egymás ötleteiből. Egy igazi jó elnök, finom figyelmességgel köszöni meg a szorgoskodók munkáját! Fenn vagyunk a nemzetközi Rotary palettán is és örömünkre szolgál, ha más klubok tevékenységeit megismerhetjük és a mi szolgálatunkról is beszámolhatunk.