Nyári ügyelet!

Nyári ügyelet ☀️💙💛

Vendégeink voltak a nemzetközi Superar Zeneművészeti Alapítvány magyarországi elnöke, Judit Morvay , Dorner Ottilia a Losis Superar vezetője és Magyar Bernadett Gergely Takács elnök úr felesége.

Judit és Ottilia csupa szív emberek! Elmesélték, hogyan kelt életre Magyarországon is a Superar. Csodálatos módon szerettetik meg a gyerekekkel a zenét, az éneklést és mindemellett felejthetetlen élményt nyújtanak, turnéikkal, koncertjeikkel.

A Covid járvány, mint sokunknak okozott nehézségeket, szomorú pillanatokat, úgy nekik is megnyirbálta a lehetőségeiket.
A Superar a zenei KIP! (Folyt. köv….)

Ezenkívül végre megjött az új Rotary Magazin!

3 cikkünk jelent meg az újságban, igaz név nélkül, mert ez sajnos a szedésnél lemaradt.

Németh László, Frici Kormányzó úr köszöntőjével indul a lap és 82 oldalon keresztül tölti meg a hasábokat a magyar Rotary klubok eseményei.

Vendégünk volt még egy következő nyári ügyeleti klubülésen: Kárász Eszter.

Nyári ügyeleti klubülésen: Kárász Eszter