7 milliós műszert kapott tartós használatba az Iványi Gábor vezette Oltalom Karitatív Egyesület

Kedves Barátaink! Nagy örömünkre szolgál, hogy mai mapon egy 15.000 EUR értékű hordozható szonda ultrahang készüléket adományoztunk az Oltalom Karitatív Egyesületnek, mely a nyaki carotis vizsgálatára szolgál, és segíti a stroke kiszűrésének korai felismerését. Klubunk egy olasz Rotary Klubtól kapta ezt a drága berendezést, melyet tartós használatba adtuk azzal a céllal, hogy az Oltalom Kórház minél szélesebb körben használja kórházi ellátása során és segítse a rossz egészségügyi körülmények között élő betegek gyógyítását. 🙏Használatért cserébe azt kértük, hogy a kerület által meghirdetett nyílt szűrési napokon a kórház egy orvosa a Rotary Club Budapest-Margitsziget segítségével együttesen „kitelepül”, hogy a kerületi lakosok részére is történjen meg a stroke szűrés. 💪Egy igazi meleg hangvételű találkozón vehettünk részt, minden feszengés nélkül. Örülünk mi magunk is, hisz a lehető legjobb helyre ment a segítség, mely egybeesik a Rotary szellemiségével, hogy támogassuk, segítsük a rászorulókat, az elesetteket.